22. november 2014

Kaarel Maaten tuli Soomes teisele kohale

Soomes Ilmajoel toimunud UWW kalendriturniiril Arto Haavisto Tournament tuli kreeka-rooma maadluses Kaarel Maaten ( EMÜ SK) raskekaalus ( -130 kg) tublile 2.-le kohale.

Meenutame, et nädal tagasi oli Kaarel olnud edukas ka Soomes, Vantaas 3.-nda kohaga.

Silver Tõgen ( EMÜ SK, -75 kg), Hardo Toots ( Tartu Kalev, -80 kg)  ja Alo Toom ( Vändra SKP, -98 kg) maadlesid samuti hästi, saavutades kõik oma kehakaaludes 5.-nda koha.

Võistluste protokoll

22. november 2014

Heinar Kaasik 60

Juubel on 5-kordsel Eesti meistril Heinar Kaasik`ul.

Õnnitlused meie maadlusperelt !

ESBL artikkel

21. november 2014

MM-i pronks põrus dopingukontrollis

Türgi vabamaadleja Shamil Erdogan, kes oli septembris Taškendi MM-il võitnud pronksmedali kehakaalus -97 kg, põrus võistluste järgses dopingukontrollis. Sportlane oli kasutanud anaboolset steroidi Stanozololi.

Shamil Erdogan diskvalifitseeriti kaheks aastaks ja ta peab tagastama MM-i pronksmedali, mille saab endale Javier Cortina ( Kuuba).

Shamil Erdogan ( endine Ahmedov) on Dagestani maadluskooli kasvandik, kes eelnevalt oli Venemaa koondislasena võitnud kaks korda Euroopa Rahvuste Karika. Tänavune MM oli talle debüüdiks Türgi koondises.

UWW uudis, Venemaa Maadlusföderatsiooni uudis

20. november 2014

U-23 EM 2015

2015.aastal on lisatud rahvusvahelisse maadluskalendrisse uus tiitlivõistlus :  U-23 Euroopa meistrivõistlused. Osaleda saavad 1992-1996.a. sündinud sportlased.

Võistlused toimuvad Poolas, Varssavis 23.-29.03.2015.a.

Eesti maadlejatest on suurimad šansid edukalt esineda antud suurvõistlusel meie parimatel nais- ja vabamaadlejal, Epp Mäel ja Aleksei Baskakovil, kes mõlemad mahuvad selle vanusepiiri sisse.

UWW uudis

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILAEstonian Wrestling TeamToeta Eesti MaadlustFive SeasonsDiadoraAltairbalt