Heiki Nabi tuli 3.-ndaks, Epp Mäe 5.-ndaks ja Ardo Arusaar 8.-ndaks.

Loe edasi
14. september 2014

Ardo Arusaar maadles Taskendi MM-il välja 8.-nda koha

Taškendi MM-il kreeka-rooma maadluse kehakaalus 98 kg ( 30 osalejat) võitis Ardo Arusaar avaringis hiinlast Abudurexiti Alimujiangi ülekaalukalt punktidega 10:1.

1/ 8 finaalis tuli võit hindu Hardeep Singhi üle punktidega 4:1.

Veerandfinaalis kohtus Ardo türklase Cenk Ildem`iga, kes oli eelnevalt 1/ 8 finaalis võitnud soomlast Timo Kalliot. Türklane tuli kevadel Vantaas EM-il hõbedale.

Ardo kaotas väga tasvägises kohtumises nn. hoiatuse punktiga 0:1.

Kuna kolmest tugevast matšist väsinud türklane jäi poolfinaalis alla sakslasele Oliver Hasslerile, siis Ardo jaoks oli tänavune suurvõistlus lõppenud.

Kokkuvõttes Ardole 8. koht.

Võistluste info ja livestream

13. september 2014

Heiki Nabi sai MM-i pronksi !

Peale vaba avaringi võitis Heiki Nabi punktidega 4 : 0 valgevenelase Kiryl Hryshchanka ja kohtus veerandfinaalis tituleeritud türklase Riza Kayaalp`iga.

Kahjuks tuli vastu võtta 0 : 4 punktikaotus. Kuna türklane jõudis poolfinaali võiduga finaali, oli Heikil läbi lohutusringi võidu võimalus tõusta veel pronksmedali kohtumisele.

Võit ungarlase Balint Lami üle tuligi punktidega 3 : 1,  Heikit ees pronksmedali matš Lyubomir Dimitroviga ( Bulgaaria).

Heiki Nabi sai tasavägises matšis punktivõidu 1 : 0 bulgaarlase üle ja teenis pronksmedali.

Õnnitlused Heikile ning tema treeneritele Henn Põlluste`le ja Aleksander Jairus`ele  järjekordse tiitlivõistluste medali üle !

Medalivõitja Heiki Nabi saabub koju esmaspäeval, 15.septembril kell 20:45 Helisingist lennukiga.

Loe edasi
12. september 2014

Epp Mäe saavutas MM-il 5.koha

Kohtumise 3.-5.-le kohale hiinlanna Qian Zhouga kaotas Epp Mäe punktidega 1 : 7, seega Epule kokkuvõttes igati tubli 5.koht.

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILAEstonian Wrestling TeamToeta Eesti MaadlustFive SeasonsDiadoraAltairbalt