Riiklikud autasud Heiki Nabile ja Henn Põllustele

President Toomas Hendrik Ilves allkirjastas otsuse anda Eesti Vabariigi 95. aastapäeva eel Eestile osutatud teenete tunnustamiseks 99 inimesele riiklikud autasud.

Eesti tänab ja tunnustab neid, kes on erinevatel elualadel ilmutanud suurt professionaalsust, leidlikkust, järjekindlust ja mitmel juhul ka vaprust, kirjutas riigipea otsuse eessõnas, lisades: «Nad hoolivad Eestist ja väärtustest, millele meie riik tugineb.»

«Teie pühendumus oma kutsetööle või tegevusele kodukoha hüvanguks on aidanud Eestit muuta suuremaks, paremaks, turvalisemaks. Te kõik olete teinud rohkem, kui töökohustused seda nõudnuks,» rõhutas president Ilves. «Samuti tänab Eesti meie toetajaid välismaal, neid, kes mõistavad meie eesmärke ja püüdlusi ning tänu kellele oleme saanud kindlamaks ja tugevamaks.»

Seoses iseseisvuspäevaga ja Eesti riigile osutatud teenete tunnustamiseks annab president Toomas Hendrik Ilves järgmised riiklikud autasud:

Valgetähe II klass

Heiki Nabi - maadleja, Londoni OM hõbe

Valgetähe III klass

Henn Põlluste - maadlustreener

 

Eesti maadluspere ühineb südamlike õnnesoovidega!

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt