TOETA EESTI MAADLUST !

 

Eesti maadluse toetajad koondasid täna ühiselt Georg Lurichi bareljeefi juures maadluse toetuseks jõud

Täna, 7. märtsil toimus maadlusaktivistide koosolek Tallinna Reaalkoolis, et austada Georg Lurichi mälestust. Sama kooli keldris asuvas matisaalis alustas kunagi ka kampaaniajuht Martin Plaser oma maadlustreeninguid.

Maadluse toetusgrupi Toeta Eesti Maadlust poolt ellu kutsutud ühisaktsiooni toetab kindlalt ka Eesti Maadlusliit, mille presidendi Priit Piilmanni sõnul on sellise sündmuse üheks selgeks eesmärgiks maadluse eest võitlemine mitmel rindel. „Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) täitevkomitee otsus kaotada maadlus tulevikus olümpiamängude kavast, on pannud paljud riigid tegutsema. Võitlus käib kõikjal, ka meil Eestis. Tublid maadlusentusiastid tõid täna kokku hulga inimesi, kes kõik ühiselt toetavad Eesti maadlust ja selle pika traditsiooniga spordiala olümpiamängudel jätkamist. Eesti Maadlusliit hindab taolist aktsiooni väga kõrgelt ja lubab omalt poolt teha kõik, et meie sõnum jõuaks maailma,“ lisas Piilmann.

Martin Plaseri sõnul oli tänase aktsiooni peamine eesmärk edastada meediale endiste olümpialaste sõnum.

Toetame Eesti maadlust!

 Toeta Eesti Maadlust ! kampaania pressiteade

 Eesti olümpialaste-maadlusveteranide ühispöördumine Eesti rahva poole

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt