Toimus rahvusvaheline vabamaadluse noorte turniir "Alutaguse Mõmmi 2013"

27.aprillil toimus Kohtla-Järvel traditsiooniline rahvusvaheline vabamaadluse noorte turniir „Alutaguse Mõmmi 2013". Ahtme Spordihalli maadlusmattidele kogunes maadlejad kokku kuuest riigist, kes selgitasid neljas vanusegrupis välja parimad.

Sel aastal külastasid meid meeskonnad Iisraelist, Valgevenest, Leedust, Lätist ja Venemaalt. Suur osa maadlusmatšidest olid täis suurt võistluspinget kuni viimase sekundini.

Kõik maadlejad maadlesid väärikalt ja hoidsid meeles, et kui midagi ei tule kohe välja, ei tohi pead norgu lasta – tulemas on veel palju võistlusi, milleks veel tugevamalt trenni teha.

Pidulikul avatseremoonial toimus suurejooneline üleskutse eesmärgiga toetada maadluse jäämist olümpiamängude kavva, kus osalesid kõik sportlased, treenerid, ametiisikud ja maadluse harrastajad. Praegu on käes hetk, kus terve maadlusemaailm annab endast parima, et toetada maadluse jäämist olümpiakavva. Üritust tulid toetama ka teiste spordialade esindajad.

SK Kuldkaru annab kindlasti oma tugeva panuse ka tulevikus selleks, et spordipidude arv Kohtla-Järve linnas suureneks. 

Pilte võistluspäevast

Alutaguse Mõmmi 2013 promovideo

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt