Moskvas toimus FILA kongress

Moskvas toimunud FILA kongressil valiti serblane Nenad Lalovic häältega 125:7 FILA presidendiks.

Võeti vastu ka maadlusreeglite muudatused, mis hakkavad koheselt kehtima.

Korrigeeritud ja täpsed reeglid peaksid riikide alaliitudele saabuma selle nädala jooksul.

Peamised muudatused on:

1) maadlusaeg 2 x 3 minutit ühise punktiskooriga,

2) vabamaadluses tehniline üleolek punktivahega 10 punkti, kreeka-rooma maadluses 7 punkti

3) kreeka-rooma maadluses passiivsuse eest 1. on märkus, edasi 1. hoiatusega valik vastasele, kas maadlus jätkub püsti või parteris peal, 2.hoiatusega 1 punkt vastasele, 3.hoiatusega kaotus.

4) vabamaadluses passiivsuse eest 1. märkus, 2.märkusega algab  30-sekundiline aeg, mille jooksul märkusese saanud sportlane peab saama tehnilise punkti, juhul, kui ei saa, saab ta hoiatuse ja vastane 1 punkti;  kui kumbki sportlane ei suuda esimese 2 minuti jooksul võtteid teha, määrab kohtunik passiivsema maadleja, kes peab järgneva 30 sekundilise perioodi jooksul saama tehnilise punkti, juhul, kui ta ei saa, antakse vastasele 1 punkt.

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt