Kahekordne maailmameister Heiki Nabi ja treener Henn Põlluste president Toomas Hendrik Ilvese vastuvõtul

President Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves võõrustasid 16. detsembril Kadriorus 2013. aastal Eestile kuulsust toonud sportlasi ja nende treenereid.

"2013. aasta oli Eesti spordile hea aasta. Tänan teid visaduse, keskendumise ja sportliku vapruse ning saavutuste eest. Tänan teid hea ning positiivse eeskuju eest," ütles riigipea.

"Oma pühendumise ning saavutustega olete heaks eeskujuks kõigile meile. Teie olete need, kes saavad aidata kaasa tervislike eluviiside tutvustamisele. Meist endist sõltub, et meie elukvaliteet oleks parem ning aktiivselt elatav eluiga pikem," sõnas president Ilves.

Kadriorus vastuvõtul olid maadluse maailmameister Heiki Nabi ja kettaheitja Gerd Kanter ning parasportlastest tõkkejooksja Emilija Manninen, seitsmevõistleja ja odaviskaja Kairit Olenko, ujujad Kardo Ploomipuu ja Eric Tött. Samuti treenerid Henn Põlluste, Mallika Koel, Sergei Matvijenko, Helen Nelis-Naukas, Õnne Pollisinski, Indrek Tustit; Eesti Olümpiakomitee president Neinar Seli ja peasekretär Siim Sukles ning Eesti Paraolümpiakomitee peasekretär Margus Hernits.

Võitlus- või treeningkalendri tõttu ei saanud osaleda meie epeevehklejate paremik.

Sündmuse fotoalbum

Allikas: Vabariigi Presidendi Kantselei

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt