SILBERAUTO TOETAB HEIKI NABI OLÜMPIALE PÄÄSEMIST UUE TIPPMAASTURI KASUTUSSE ANDMISEGA.

AS Silberauto pressiteade

Silberauto andis 2016. aasta Rio de Janeiro olümpiamängudele pürgiva Heiki Nabi kasutusse uue Jeep Grand Cherokee. AS Silberauto ning Eesti Olümpiakomitee koostöölepingu alusel on kreeka- rooma maadlussangar Jeep´i roolis olnud juba aastast 2012. Sel sügisel Nabi kasutusse antud Grand Cherokee on maasturite tippmudel, jõuline ja atleetlik, ning toetab olümpiasangari uut heitlust spordimaailma tipus püsimisel.

“Suur rõõm on toetada inimest, kes jõudnud niivõrd kaugele sellist pühendumust nõudval  teel, kui seda on tippsport ning loomulikult olümpiamängude medaliheitlus. Silberauto poolt Heiki kasutusse antud tippmaastur Grand Cherokee kuulub samuti oma valdkonna kõrgliigasse ning loodame, et see süstib temasse täiendavat enesekindlust Riosse jõudmiseks" ütles AS Silberauto juhatuse liige Peeter Sergo.

Heiki Nabi on Silberautole senise koostöö ning temasse uskumise eest väga tänulik ning hindab Grand Cherokee võimekust ning stiili kõrgelt. Üleantud mudel on eelmisest säästlikum, kuid võimekam - 8-käiguline automaatkast tagab autole parema kiirenduse väiksema kütusekuluga. Konkreetne auto on jõulise Off-Road paketiga ning juba standardvarustusest leiab tippklassi mugavuse ning turvalisuse. Sõidukil on uus UConnect infotainment 8,4-tollise puutetundliku ekraaniga juhtimissüsteem, mis maailma autoajakirjanike arvates hetkel absoluutselt parim. Sisseehitatud kõvaketta asemel leiab Grand Cherokeest SD-kaardi, tänu millele on mugavam infot lisada ja hallata.

AS Silberauto on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, millel on pikaajalised traditsioonid spordi toetamisel nii Eesti tippude, sealhulgas olümpiasportlaste kaudu kui rahvaspordiüritustesse panustades. AS Silberauto esindab Jeep kaubamärki kogu Baltikumis. 

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt